14 kwietnia odwiedził nas Teatr „Pomarańczowy Cylinder” ze spektaklem „Leśne opowieści”.
Dzieci były bardzo zainteresowane i z ogromnym zaangażowaniem wchodziły w interakcje z aktorami!
14 kwietnia odwiedził nas Teatr „Pomarańczowy Cylinder” ze spektaklem „Leśne opowieści”.
Dzieci były bardzo zainteresowane i z ogromnym zaangażowaniem wchodziły w interakcje z aktorami!