Dziś w naszym przedszkolu świętowaliśmy pierwszy dzień wiosny!
Z tej okazji przygotowaliśmy Marzannę, którą wspólnie pożegnaliśmy, oficjalnie kończąc zimę.
Następnie wzięliśmy się za porządki w ogrodzie – sadziliśmy kwiatki i łapaliśmy wiosenną energię.
Sprawdźcie efekty naszej pracy przy Habicha 14!