Druga w tym roku szkolnym nocowanka za nami!
Była pizza, dyskoteka, gry i zabawy, a na koniec film z popcornem!
Jesteśmy dumni z dzieci, że kolejny raz dały radę spędzić noc w przedszkolu… bez rodziców!
Druga w tym roku szkolnym nocowanka za nami!
Była pizza, dyskoteka, gry i zabawy, a na koniec film z popcornem!
Jesteśmy dumni z dzieci, że kolejny raz dały radę spędzić noc w przedszkolu… bez rodziców!