Dziś w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dentysty!
Rozmawialiśmy o tym, jak dbać o zęby, ćwiczyliśmy prawidłowe szczotkowanie i bawiliśmy się w małych dentystów.
Było dużo uśmiechu i ważnej nauki o zdrowiu!
Dziś w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dentysty!
Rozmawialiśmy o tym, jak dbać o zęby, ćwiczyliśmy prawidłowe szczotkowanie i bawiliśmy się w małych dentystów.
Było dużo uśmiechu i ważnej nauki o zdrowiu!